Spróbujmy razem - zajęcia pozalekcyjne - Szkoła Podstawowa Nr 70

20 marca 2012 r. w Szkole Podstawowej nr 70 w Łodzi odbyły się niezwykłe zajęcia pozalekcyjne. Uczestniczyli w nich uczniowie klas III  wspólnie z nauczycielami edukacji wczesnoszkolnej z różnych szkół w naszym mieście. Spotkanie zostało przygotowane przez Panią Urszulę Śmiechowską i doradcę metodycznego Hannę Derewlaną. Nauczyciele i uczniowie poznawali oryginalne techniki plastyczne i z ich wykorzystaniem tworzyli wiosenne kwiatowe kompozycje.  Wszystkie prace dzieci i dorosłych znalazły się na wspólnej wystawie. Zapraszamy do ich obejrzenia na zdjęciach.

Filtered HTML

• Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

• Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.