X Przegląd muzyczno- taneczny ,,Łączy nas piosenka i taniec”

W dniu 15 marca 2012 roku w ramach XV Łódzkich Targów Edukacyjnych odbył się jubileuszowy X Przegląd muzyczno- taneczny ,,Łączy nas piosenka i taniec” wzięło w nim udział 142 dzieci z 13 placówek przedszkolnych z województwa łódzkiego w tym 8 placówek z oddziałami   integracyjnymi, 2 placówki specjalne, 3 placówki ogólnodostępne. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem obserwatorów odwiedzających targi.  W przygotowaniu dzieci do przedstawień muzyczno- tanecznych zaangażowało się 34 nauczycieli z Łódzkich przedszkoli. Organizatorem i koordynatorem tego przedsięwzięcia była Grażyna Szadkowska doradca metodyczny Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego we współpracy z dyrektorem Marią Giejba i Radą Pedagogiczną z Przedszkola Miejskiego nr 109 z Oddziałami Integracyjnymi. Całe widowisko prowadziły Aneta Biela i Anna Lao.  Zapraszamy do obejrzenia foto galerii z tego przedsięwzięcia.

Grażyna Szadkowska