Rozstrzygnięcie III edycji Konkursu „Miś Uszatek zaprasza” - Szkoła Podstawowa nr 172

Rozstrzygnięcie III edycji Konkursu „Miś Uszatek zaprasza…”

Dnia 27 listopada 2013 r. w świetlicy Szkoły Podstawowej nr 172 w Łodzi odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. ”Miś Uszatek zaprasza…”. Była to już trzecia edycja tego konkursu. Uczniowie ze szkół podstawowych mieli za zadanie przygotować prace techniką styropianowego patchworku. Do udziału w konkursie, oprócz gospodarza imprezy, zgłosiło się osiem szkół: Szkoła Podstawowa nr 3, Szkoła Podstawowa nr 24, Szkoła Podstawowa nr 34, Szkoła Podstawowa nr 111, Szkoła Podstawowa nr 120, Szkoła Podstawowa nr 141, Szkoła Podstawowa nr 162 oraz Szkoła Podstawowa nr 199.
Goście, którzy przybyli na spotkanie, mieli możliwość obejrzenia galerii powstałej z przysłanych do nas prac. Następnie odbyła się oficjalna część rozdanie nagród, upominków, dyplomów, wyróżnień i podziękowań. Na koniec goście obejrzeli przedstawienie o Misiu Uszatku przygotowane przez uczniów z naszej świetlicy i udali się na poczęstunek.
W przyszłym roku szkolnym planowana jest kolejna edycja!
Organizatorki konkursu:
nauczycielki świetlicy Szkołay Podstawowej nr 172