Święto Drzewa oraz Przytul Zwierzaka - Międzynarodowy Dzień Ochrony Zwierząt

8 października 2013 r. Przedszkola Miejskie Nr 208,202,12,138, 165 oraz Miejskie Przedszkole Nr 1 z Głowna  należące do naszej sieci .wzięły udział w cyklicznej imprezie dla dzieci i rodziców zorganizowanej przez Zespół Szkół Specjalnych w Zduńskiej Woli.

Spotkanie z leśnikiem , zagadki przyrodnicze z niespodzianką, konkurs na zdrową , ekologiczną potrawę połączony z degustacją, konkurs plastyczno-techniczny "Co nam daje drzewo", prezentacja piosenek ekologicznych , wspólne zabawy muzyczno ruchowe , to tylko niektóre z licznych działań , w których mogliśmy uczestniczyć.
Świętowanie zakończyliśmy wypuszczeniem gołębi przyjaźni oraz sadzeniem drzew pod okiem leśnika.
Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas naszym koordynatorkom pani Marcie Pałuszyńskiej oraz pani Anecie Piontek.

załączniki: